21.5.13

Pinterest Board of Beige Purse Combinations/ Bej Çantalı Kombinlerle dolu Pinterest Panom

I would have thought showing you how to match a beige purse with some examples. So I prepared a PINTEREST BOARD for you to get inspired. Since we have an ongoing giveaway of a Beymen beige purse, why shouldn't we all be inspired?
So check it out from this link, and tell me your favorite looks!:))
Furthermore, if you guys find more beige purse combination, I would also like you to pin them to this pinterest board. So, in private or from the comment section below, tell your pinterest accounts or your emails, so that I can invite you to pin on this board!:)
I will waiting to hear from you... ;)

Sizlere bej çantayla yapılan bazı kombinleri göstereyim dedim. bu sebeple de PINTEREST PANOSU hazırlamış oldum. Bakıp biraz ilham alalım diye... Biliyorsunuz ki, halihazırda bir de bej rengi Beymen çanta çekilişimiz varken, bunun nasıl kullanılacağına dair bir kaç örnek bakmak sanki hoş olur gibi geldi.
Bu linke tıklayıp panoyu inceleyebilirsiniz ve bana hangi kombinleri en çok sevdiğinizi söylerseniz çok hoşuma gider. 
Hatta ve hatta sizin bulduklarınız da varsa, bu panoya pinlemek için ya özelden mesaj atıp, ya da aşağıdaki yorum kısmında, Pinterest hesabınızı ya da email adresinizi bana bildirirseniz, sizi bu panoya pinlemek üzere davet edebilirim! :)
Bekliyorum haberlerinizi... ;)
No comments:

Post a Comment

I would like to hear what you think. Thank you for following...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...