20.8.12

"Water Drops" Necklace and Which Shoes?

For Bayram, I wore my black lace dress with my Designroom* (me&İpek's design atelier boutique-more information about that later :)) "water drops" necklace and Nine West black glittered shoes.
I was thinking, maybe, my Designroom* black shoes (last photo) would have been better...
What do you think?
Nail polish: Pastel 52.
*the website (www.designroomgroup.net) is not online yet, but soon it wil be. since then, we have facebook page - https://www.facebook.com/designroomgroup. And what is better is that you can order by sending an email to designroom.tr@gmail.com.

Bayram için, siyah dantel elbisem ile, Designroom* (benim ve İpek'in tasarım atölyemiz-butiğimiz_daha sonra daha çok bilgi vereceğim :)) "su damlası" kolyem ve Nine West siyah simli ayakkabılarımı giydim. Acaba diyorum ki, siyah Designroom* ayakkabılarımla (son resim) daha mı iyi giderdi... Siz ne dersiniz?
Oje: Pastel 52.
*websitesi (www.designroomgroup.net) henüz açılmadı, ama yakında açılmış olacak. O zamana kadar facebook sayfamız var - https://www.facebook.com/designroomgroup. inceleyebilirsiniz. Daha iyisi de, isterseniz designroom.tr@gmail.com adresine email atıp sipariş verebilirsiniz.
3 comments:

 1. Bence designroom ayakkabılar daha iyi gidermiş:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :)) Sanki daha iyi olur gibi, değil mi?..bence de!

   Delete
 2. Siyah rengi hep sevmişimdir. Asil ve şık olur. Kombinin güzel olmuş. Designroom ayakkabıları giyseymişsin, daha iyi olurmuş.

  ReplyDelete

I would like to hear what you think. Thank you for following...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...